PPHU Rollos

ul. Kolska 79
62-500 Konin
woj. wielkopolskie
NIP: 6652042022

Oferta

OKNA PCV Aluplast

Okna Aluplast AS4000 Clasic / Rondo to 5 - 6 komorowy system.

Podstawowym atrybutem tych modeli okien jest dobry stosunek ceny do jakości. Aluplast to przecież znana i wiodąca marka na rynku.

 • AS CLASSIC - Klasyczne i eleganckie linie o wyrazistych konturach w wersji niezlicowanej i ponadczasowa elegancja

 • AS RONDO - Dzięki zaokrąglonym konturom okno posiada bardzo atrakcyjny wygląd, skos krawędzi ramy i skrzydła zapewnia optymalny spływ wody

 • AS PLUS - 6 komorowy produkt z zamkniętym kształtownikiem stalowym w ramie sprawia, że to okno charakteryzuje się doskonałymi parametrami statycznymi i termicznymi a zastosowany 3 szybowy pakiet pozwala na montaż w domach energooszczędnych.

OKNA PCV VEKA

O oknach VEKA niemal wszyscy słyszeli. To światowa marka i najbardziej rozpoznawalna na polskim rynku. Produkty VEKA to niekwestionowana jakość i solidność wykonania ciesząca się doskonałą opinią.

 • VEKA Perfekt Line to okno o klasycznym wyglądzie. 5 komorowy system i solidne stalowe wzmocnienia na całej długości ramy i skrzydła sprawiają, że okno charakteryzuje się doskonałą statyką i bardzo dobrą izolacją termiczną.

 • VEKA Soft Line to system 7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła. Okna w tym systemie w standardzie posiadają pakiet 3 szybowy dlatego z powodzeniem rekomendowane są do domów energooszczędnych i pasywnych. Ze względu na dużą wytrzymałość statyczną znajdują zastosowanie jako okna wielkogabarytowe.

OKNA PASSIV-LINE

Linia okien Passiv Line to złoci medaliści MTP (Międzynarodowych Targów Poznańskich) jednej z najbardziej prestiżowych i cennych nagród na polskim rynku.

 • Paassiv-Line Plus to okna zbudowane z 6 komorowego profilu wypełnionego pianką poliuretanową i wkładami styropianowymi w standardzie z pakietem 3 szybowym. Innowacyjność tego rozwiązania sprawia, że okna te należą do najbardziej energooszczędnych przez co znajdują zastosowanie w domach pasywnych.

 • Passiv-Line Ultra to pierwsze okna pozbawione wzmocnień stalowych. Zastąpiły je specjalne tworzywa Ultra Hight Speed. Komory profili wypełnione są pianą poliuretanową. W standardzie znajdują się 3 szybowy pakiet w technologii wklejania szyb zapewniając zwiększoną statykę. Wszystko to sprawia, żę są to okna wyjątkowe na najwyższym poziomie technologicznym zarówno pod względem termicznym jak i statycznym a przy tym znacznie lżejsze.

DRZWI TARASOWE UNOSZONO PRZESUWNE HS

HST Aluplast 85mm – Niewątpliwą zaletą tego typu drzwi tarasowych są możliwe do wykonania konstrukcje do 6 metrów, w których każde skrzydło może mieć wymiar od 80 – 300 cm szerokości i wysokość do 250cm. Sprawia to wrażenie jakby ogród i dom stanowiły jedno. Specjalny system okna jest gwarancją, że skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie.

DRZWI ZEWNĘTRZNE

Jest potwierdzone, że drzwi są wizytówką domu. To prawda, że każdy chciałby by były piękne i solidne. Dlatego posiadamy w swojej ofercie marki, które mogą poszczycić się swoimi wyrobami na najwyższym poziomie.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Polecamy drzwi wewnętrzne o bogatej palecie wzorów i kolorów tylko uznanych producentów.

BRAMY GARAŻOWE

 • segmentowe

 • rolowane

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne gwarantują optymalną izolację termiczną i akustyczną, a także utrudniają wejście nieproszonym gościom. W zależności od tego czy jest to budynek nowo budowany czy modernizowany stosuje się rożne systemy i sposoby montażu. Doradzimy i zamontujemy trwałe rolety oparte na systemach firmy Aluprof.

ŻALUZJE PIONOWE (VERTICALE)

Pionowe żaluzje najczęściej znajdują zastosowanie w biurach chodź z powodzeniem mogą w nie być wyposażone salony, zwłaszcza te z dużymi przeszkleniami, co wygląda bardzo efektownie. Duża paleta kolorów oraz rózne opcje rozsuwania lameli pozwala na zastosowanie ich do najwyższych wymogów estetycznych i funkcjonalnych.

ŻALUZJE POZIOME

To bardzo uniwersalne osłony wewnątrz okienne. Poprzez możliwość podnoszenia, regulowania i nachylenia piór w sposób płynny dawkują dopływ światła, a przy tym w znacznym stopniu chronią przed nagrzewaniem wnętrza. W swojej ofercie posiadamy również żaluzje drewniane, które cechują jedynym w swoim rodzaju niepowtarzalnym klimatem.

ŻALUZJE PLISOWANE (PLISY)

Z pośród innych osłon okiennych wyróżnia je system umożliwiający zsuwanie zarówno od góry jak i od dołu. Jest to innowacyjne i bardzo komfortowe rozwiązanie. Niewielka szerokość plis nie ogranicza otwierania okna czy drzwi balkonowych.

ROLETKI WEWNĘTRZNE MATERIAŁOWE

To funkcjonalne zasłony tekstylne pozwalające na regulację nasłonecznienia i zaciemnienia wnętrza. Mogą być wykonane w kasetkach bądź jako wolnowiszące z prowadzeniem żyłkowym montowane do ramy okien lub ściany. Bogata paleta kolorów oraz wzorów pozwala na tworzenie rozmaitych kompozycji, a nowa generacja tkanin umożliwia łatwe utrzymanie rolet w czystości.

ROLETY DZIEŃ-NOC

Roletki tego typu są bardzo funkcjonalne. Składają się one z pasów zaciemniających i transparentnych. Nałożenie dwóch warstw tkanin jedną na drugą i przesuwanie ich względem siebie reguluje zarówno stopień zaciemnienia i nasłonecznienia wnętrza. Spełniają funkcję firanki i jednocześnie zasłonki. Mogą być montowane w kasetce lub jako wolnowiszące z prowadzeniem żyłkowym pozwalając utrzymać roletkę przy szybie, gdy skrzydło okienne jest uchylone.

MOSKITIERY

Moskitiery stanowią skuteczną ochronę przed dokuczliwymi insektami (komarami, muchami). Posiadamy moskitiery:

 • ramkowe

 • ramkowe przesuwne

 • zwijane

 • plisowane (nowość)

 • drzwiowe – drzwi na zawiasach

PARAPETY

Zewnętrzne:

 • stalowe ocynkowane (kolor)

 • aluminiowe płytkowe (kolor)

Wewnętrzne:

 • PCV-komorowe

 • drewniane (sosna, buk, dąb, jesion)

 • granitowe

 • aglomarmurowe

 • parapety HDF

USŁUGI MONTAŻOWE

Wszystkie oferowane przez nas okna wyposażone są w innowacyjne okucia SIEGENIA TITAN. Wyróżnia je z pośród innych marek efektowny design oraz wyjątkowa funkcjonalność gwarantująca niezawodność i najwyższy komfort obsługi. Eksperci mówią, że gdyby przyznawano Oscary w kategorii innowacyjność okuć obwiedniowych ... SIEGENIA TITAN byłyby pewnym zwycięzcą. Pamiętajmy jednak, że dobre okno to połowa sukcesu. Nie mniej ważny jest fachowy montaż. My zapewniamy jedno i drugie. To samo dotyczy rolet. Unikajmy pseudo fachowców bo zamiast oczekiwanych korzyści nabawimy się kłopotów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij